LAMAN UTAMA

Bicara Guru Besar

Pilihan Kata-Kata Guru Besar

e-learning (VLE)

Portal Pembelajaran Digital KPM yang baru diperkenal dan berkuatkuasa bermula Julai 2019. Portal pembelajaran baru ini adalah berasaskan G Suite.

Sistem Carian

Sistem Carian ID Google Classroom untuk kegunaan Guru & Murid SKSBU

Pusat Sumber

Pusat Sumber i-LC menyediakan pelbagai kemudahan literasi maklumat terkini



Bil Nama Jawatan No Telefon E-mel
1.  Puan Che Norizam Bt Abdullah Penasihat 03-9283 8284 (Pej) gurubesar@sksbu.com
2.  En Md Fauzee Bin Ishak Yang Dipertua 019-3613113
3.  En. Hakim bin Hamzah Naib Yang Dipertua 012-5389835 hakim@mcoba.org
4.  Pn. Noorasiah Bt Ab Rahman Setiausaha Kehormat noorasiah@sksbu.com
5.  Pn. Siva Sanggari Ramalingam Bendahari Kehormat siva@sksbu.com
6.  Pn. Sareah bt. Arshad AJK Guru sareah@sksbu.com
7.  Pn. Haslimah Bt Paimin AJK Guru haslimah@sksbu.com
8.  En. Mohamad Faiq Abd Ghani AJK Guru faiq@sksbu.com
9.  En Mohamad Taufiq Bin Jamal AJK Guru taufiq@sksbu.com
10.  En Mohamad Fitri M. Mokhtar AJK Guru fitri@sksbu.com
11.  En. Norsuzamir bin Nordin AJK Ibu bapa 019-2257287
12.  Pn. Mohny Devi a/p Gurdev Singh AJK Ibu bapa 017-3567982
13.  En. Maghesun Krishnasamy AJK Ibu bapa
14.  En. Izhanif Firdaus bin M. Basuki AJK Ibu bapa
15.  Pn Fazlin Bt Omar AJK Ibu bapa
16.  En. Zakiliah B. Mohamed Hassan Juruaudit 1 019-2412468
17.  En. Naga Ganesh Juruaudit 2
Di Seri Bintang, Pembelajaran Melangkaui Sempadan

Kekal Berhubung Bersama Kami

Segala komunikasi dan penyampaian maklumat SK Seri Bintang Utara adalah melalui laman web ini, surat-menyurat dan juga aplikasi Whatsapp sahaja . Pihak sekolah tidak mempunyai sebarang akaun media sosial rasmi seperti Facebook, Instagram dan Twitter. 

Statistik Kunjungan

217738
Hari IniHari Ini330
SemalamSemalam496
Minggu IniMinggu Ini203
Bulan IniBulan Ini330