LAMAN UTAMA

Bicara Guru Besar

Pilihan Kata-Kata Guru Besar

e-learning (VLE)

Portal Pembelajaran Digital KPM yang baru diperkenal dan berkuatkuasa bermula Julai 2019. Portal pembelajaran baru ini adalah berasaskan G Suite.

Pusat Sumber

Pusat Sumber i-LC menyediakan pelbagai kemudahan literasi maklumat terkini

Klik pada nama kelas di bawah untuk memuat-turun jadual waktu kelas.

TAHAP 1 TAHAP 2
1 Anggerik 
1 Cempaka
1 Dahlia
1 Kenanga
1 Melur
4 Bestari
4 Cemerlang
4 Dinamik
4 Inovatif
4 Kreatif
2 Anggerik 
2 Cempaka
2 Dahlia
2 Kenanga
2 Melur
5 Bestari
5 Cemerlang
5 Dinamik
5 Inovatif
5 Kreatif
3 Bestari
3 Cemerlang
3 Dinamik
3 Inovatif
3 Kreatif
6 Bestari
6 Cemerlang
6 Dinamik
6 Inovatif
6 Kreatif

PRASEKOLAH Prasekolah Bijak Prasekolah Pintar

Semua jadual waktu berkuatkuasa 3 Februari 2020. Jadual sebelumnya (Siri 1) terbatal secara automatik.
Berikut merupakan carta orginasasi unit kokurikulum SK Seri Bintang Utara untuk tahun 2020;
Klik pada nama kelas di bawah untuk memuat-turun jadual waktu kelas.

TAHAP 1 TAHAP 2
1 Anggerik 
1 Cempaka
1 Dahlia
1 Kenanga
1 Melur
4 Bestari
4 Cemerlang
4 Dinamik
4 Inovatif
4 Kreatif
2 Anggerik 
2 Cempaka
2 Dahlia
2 Kenanga
2 Melur
5 Bestari
5 Cemerlang
5 Dinamik
5 Inovatif
5 Kreatif
3 Bestari
3 Cemerlang
3 Dinamik
3 Inovatif
3 Kreatif
6 Bestari
6 Cemerlang
6 Dinamik
6 Inovatif
6 Kreatif
Semua jadual waktu berkuatkuasa 2 Januari 2020.
Kelas Nama Guru Kelas DLP
Prasekolah Bijak Noor Aishah bt Ab Jalel
Prasekolah Pintar Noorlizah bt Zainal
1 Anggerik Siti Habsah Md Shuid
1 Cempaka Nur Ain Nawwar Mohd Amin Ya
1 Dahlia Rupazidah Mohd Zam
1 Kenanga Ainul Huda bt Abdul Halim
1 Melur Nik Nur Khalidah Nik Ahmad Saide Ya
2 Anggerik Sitti Nurbaya Samsudin
2 Cempaka Siti Nursyahiirah Bt Hasan Ya
2 Dahlia Wan Mohd Kamarul Wan Daud
2 Kenanga Zanita Mat Ghani
2 Melur Saraswathy Palasubramaniam Ya
3 Bestari Nur Izzah Abd Tahrim Ya
3 Cemerlang Che Rahani Abdul Rahman Ya
3 Dinamik Goh Li Tian
3 Inovatif Mohd Fuzaimi Azizan
3 Kreatif Norasyikin Bt Yaacob
4 Bestari Hafizah Mohd Yusop Ya
4 Cemerlang Aniza bt Mahmod Ya
4 Dinamik Khairiati Bt Abu Hassan
4 Inovatif Sharifah Aida Norma
4 Kreatif Siti Mariam Daud
5 Bestari Natasha Helda Mohd Yusof Ya
5 Cemerlang Anna Amat Ya
5 Dinamik Norsyuhada Ismail
5 Inovatif Hazirah Seman
5 Kreatif Khairul Nazri Bin Mohd Yatim
6 Bestari Sareah Arshad Ya
6 Cemerlang Lizalawati Marzuki Ya
6 Dinamik J. Saira Banu
6 Inovatif Nalini Thangavelloo
6 Kreatif Hu Pak Lim
Bil Nama Jawatan Alamat E-mel
1  Noriah Bt Hj Ismail Guru Besar  gurubesar@sksbu.com
2  Noriyati Bt Pit GPK T&K  noriyati@sksbu.com
3  Siti Hanim Bt Ismail GPK HEM  hanim@sksbu.com
4  Mohammad Nizam Bin Shamsudin GPK Kokurikulum  nizam_s@sksbu.com
5  Ahmad Hambali Khalid Guru Penolong  hambali@sksbu.com
6  Ahmad Nizam Yahya Guru Disiplin  ahmadnizam@sksbu.com
7  Aimi Adhwa bt Abdull Kadir Guru Pendidikan Islam  aimi@sksbu.com
8  Ainul Huda bt Abdul Halim Guru Penolong  ainulhuda@sksbu.com
9  Aminah bt Jamaluddin Guru Penolong  aminah@sksbu.com
10  Aniza bt Mahmod Guru Cemerlang  aniza@sksbu.com
11  Anna Amat Guru Penolong  anna@sksbu.com
12  Awatif Md Isa Guru Pendidikan Islam  awatif@sksbu.com
13  Che Rahani Abdul Rahman Guru Penolong  rahani@sksbu.com
14  Farhana Anisah Guru Pendidikan Islam  farhana@sksbu.com
15  Fauziyah Mohamed Guru Pendidikan Islam  fauziyah@sksbu.com
16  Goh Li Tian Guru Penolong  gohlitian@sksbu.com
17  Hafizah Mohd Yusop Guru Penolong  hafizah@sksbu.com
18  Hazirah Seman Guru Penolong  hazirah@sksbu.com
19  Hu Pak Lim Guru Penolong  hu@sksbu.com
20  J. Saira Banu  Guru Penolong  saira@sksbu.com
21  Khairiati Bt Abu Hassan Guru Penolong  khairiati@sksbu.com
22  Khairul Nazri Bin Mohd Yatim Guru Penolong  nazri@sksbu.com
23  Lizalawati Marzuki Guru Penolong  lizalawati@sksbu.com
24  Marzila Mustapa Delme Guru Pendidikan Islam  marzila@sksbu.com
25  Mohamad Faiq Abd Ghani Guru Penolong  faiq@sksbu.com
26  Mohamad Fitri Mohamad Mokhtar Guru Pendidikan Islam  fitri@sksbu.com
27  Mohamad Taufiq Jamal Guru Penolong  taufiq@sksbu.com
28  Mohd Fuzaimi Azizan Guru Penolong  fuzaimi@sksbu.com
29  Mohd Muizzuddin Mohd Yatim Guru Pusat Sumber   muizzuddin@sksbu.com
30  Mohd Shahril Ibrahim Guru Data  shahril@sksbu.com
31  Mohd Syahir Abd Wahab Guru Penolong  syahir@sksbu.com
32  Muhamad Hafiz Idrus Guru Penolong  hafiz@sksbu.com
33  Muhammad Naqib Ibrahim Guru Penolong  naqib@sksbu.com
34  Nadiah Has Bullah Guru Penolong  nadiah_hasbullah@sksbu.com
35  Nalini Thangavelloo Guru Penolong  nalini@sksbu.com
36  Natasha Helda Mohd Yusof Guru Penolong  natasha@sksbu.com
37  Nik Nur Khalidah Nik Ahmad Saide Guru Penolong  khalidah@sksbu.com
38  Noorasiah Ab Rahman Guru Pendidikan Islam  noorasiah@sksbu.com
39  Noorhayati Aziz Guru Bimbingan  noorhayati@sksbu.com
40  Noorlizah Zainal Guru Prasekolah  noorlizah@sksbu.com
41  Noraini Mustafa Guru Pendidikan Islam  noraini@sksbu.com
42  Norasyikin Bt Yaacob Guru Penolong  syikin@sksbu.com
43  Norsyuhada Ismail Guru Penolong  norsyuhada@sksbu.com
44  Nur Ain Nawwar Mohd Amin Guru Penolong  nawwar@sksbu.com
45  Nur Aishah Ab Jalel Guru Prasekolah   nur aishah@sksbu.com
46  Nur Atiqah Yaakub Guru Pendidikan Islam  atiqah@sksbu.com
47  Nur Izzah Abd Tahrim Guru Penolong  izzah@sksbu.com
48  Nuratikah Abu Samah Guru Pendidikan Islam  nuratikah@sksbu.com
49  Nurul Alkariah Mat Lela Guru Penolong  nurul_alkariah@sksbu.com
50  Rupazidah Mohd Zam Guru Penolong  rupazidah@sksbu.com
51  Saraswathy Palasubramaniam Guru Penolong  saras@sksbu.com
52  Sareah Arshad Guru Penolong  sareah@sksbu.com
53  Sharifah Aida Norma  Guru Penolong  aida@sksbu.com
54  Siti Firza Mohd Marji Guru Pendidikan Islam  firza@sksbu.com
55  Siti Habsah Md Shuid Guru Penolong  habsah@sksbu.com
56  Siti Mariam Daud Guru Penolong  sitimariam@sksbu.com
57  Siti Noor Fatirah Binti Fadzil Guru Penolong  fatirah@sksbu.com
58  Siti Nursyahiirah Bt Hasan Guru Penolong  syahiirah@sksbu.com
59  Sitti Nurbaya Samsudin Guru Penolong  sittinurbaya@sksbu.com
60  Siva Sanggari Ramalinggam Guru Penolong  siva@sksbu.com
61  Syamil Irawan Ismail Guru Pendidikan Islam  syamil@sksbu.com
62  Wan Mohd Kamarul Wan Daud Guru Penolong  wankamarul@sksbu.com
63  Wan Nor Amira Fateen  Guru Pemulihan  amira@sksbu.com
64  Wan Safiah Wan Waud Guru Penolong  wansafiah@sksbu.com
65  Zahera Azlea Zaaba Guru Penolong  zahera@sksbu.com
66  Zanita Mat Ghani  Guru Penolong  zanita@sksbu.com
 STAF  
67  Hamisah Bt Jamaluddin Ketua Pembantu Tadbir  hamisah@sksbu.com
68  Mohd Nor Azly Pen Peg Tek. Maklumat  itc@sksbu.com
69  Noor Hashimah Md Nor Pembantu Tadbir  noor_hashimah@sksbu.com
70  Siti Aishah Ilyani Bt Ibrahim Pembantu Prasekolah  siti_aishah@sksbu.com
71  Siti Zubaidah Abd Rahim Pembantu Prasekolah  sitizubaidah@sksbu.com
72  Norhayati Sameon Pembantu Tadbir  norhayati@sksbu.com
73  Nik Shaharbee Bin Nik Yusoff Pembantu Tadbir  nik@sksbu.com
74  Norfazuraizah Bt Iskhak Pembantu Tadbir  zura@sksbu.com
75  Nurul Afza Bt Md Salleh Pembantu Tadbir  nurul@sksbu.com
76  Mazlan Pembantu Tadbir
Di Seri Bintang, Pembelajaran Melangkaui Sempadan

Kekal Berhubung Bersama Kami

Segala komunikasi dan penyampaian maklumat SK Seri Bintang Utara adalah melalui laman web ini, surat-menyurat dan juga aplikasi Whatsapp sahaja . Pihak sekolah tidak mempunyai sebarang akaun media sosial rasmi seperti Facebook, Instagram dan Twitter. 

Statistik Kunjungan

191962
Hari IniHari Ini388
SemalamSemalam474
Minggu IniMinggu Ini1196
Bulan IniBulan Ini3460