SK SERI BINTANG UTARA
Sekolah Berprestasi Tinggi,
Taman Shamelin Perkasa,
56100 Kuala Lumpur
No Tel : 03-92838284
No Faks : 03-92838278
Emel : gurubesar@sksbu.com

Masa Urusan Pejabat Sekolah

Isnin - Khamis
8.00 pagi - 1.00 tgh
2.00 - 5.00 ptg
Jumaat
8.00 pagi - 12.00 tgh
2.45 -5.00 ptg
AJK PIBG


Bil Nama Jawatan No Telefon E-mel
1.  Puan Noriah Bt Hj Ismail Penasihat 03-9283 8284 (Pej) gurubesar@sksbu.com
2.  En. Hakim bin Hamzah Yang Dipertua 012-5389835 hakim.hamzah@mcoba.org
3.  En. Mohd Yusof Bin Hanif Naib Yang Dipertua
4.  Pn. Noorasiah Bt Ab Rahman Setiausaha Kehormat noorasiah@sksbu.com
5.  Pn. Siva Sanggari Ramalingam Bendahari Kehormat siva@sksbu.com
6.  Pn. Sareah Bt Arshad AJK Guru sareah@sksbu.com
7.  Pn. Haslimah Bt Paimin AJK Guru haslimah@sksbu.com
8.  En. Ahmad Hambali Bin Khalid AJK Guru hambali@sksbu.com
9.  En. Mohamad Taufiq Bin Jamal AJK Guru taufiq@sksbu.com
10.  Pn. Mohny Devi a/p Gurdev Singh AJK Ibu bapa 017-3567982
11.  Pn. Zuhaida Bt Yusoff AJK Ibu bapa
12.  En. Mohd Redzuan B Mohd Daud AJK Ibu bapa
13.  En. Gopalakrishnan A/L Sevaraju AJK Ibu bapa
14.  En. Ghazally B. Abdul Rahman AJK Ibu bapa
15.  En. Zakiliah B. Mohamed Hassan Juruaudit 1
16.  Puan Hu Pak Lim Juruaudit 2 hu@sksbu.com
Di Seri Bintang, Pembelajaran Melangkaui Sempadan

Kekal Berhubung Bersama Kami

Segala komunikasi dan penyampaian maklumat SK Seri Bintang Utara adalah melalui laman web ini, surat-menyurat dan juga aplikasi Whatsapp sahaja . Pihak sekolah tidak mempunyai sebarang akaun media sosial rasmi seperti Facebook, Instagram dan Twitter. 

Statistik Kunjungan

42996
Hari IniHari Ini99
SemalamSemalam117
Minggu IniMinggu Ini99
Bulan IniBulan Ini2332