SK SERI BINTANG UTARA
Sekolah Berprestasi Tinggi,
Taman Shamelin Perkasa,
56100 Kuala Lumpur
No Tel : 03-92838284
No Faks : 03-92838278
Emel : gurubesar@sksbu.com

Masa Urusan Pejabat Sekolah

Isnin - Khamis
8.00 pagi - 1.00 tgh
2.00 - 5.00 ptg
Jumaat
8.00 pagi - 12.00 tgh
2.45 -5.00 ptg
Senarai Nama Guru dan Staf 2018
Bil Nama Jawatan Alamat E-mel
1  Noriah Bt Hj Ismail Guru Besar  gurubesar@sksbu.com
2  Noriyati Bt Pit GPK T&K  noriyati@sksbu.com
3  Norelin Aina Ghani GPK HEM  norelin@sksbu.com
4  Siti Hanim Ismail GPK Kokurikulum  gpk3@sksbu.com
5  Ahmad Hambali Khalid Guru Penolong  hambali@sksbu.com
6  Ahmad Nizam Yahya Guru Disiplin  ahmadnizam@sksbu.com
7  Aimi Adhwa Abdull Kadir Guru Pendidikan Islam  aimi@sksbu.com
8  Ainul Huda Abdul Halim Guru Penolong  ainulhuda@sksbu.com
9  Aminah Jamaluddin Guru Penolong  aminah@sksbu.com
10  Aniza bt Mahmod Guru Cemerlang  aniza@sksbu.com
11  Anna Amat Guru Penolong  anna@sksbu.com
12  Awatif Md Isa Guru Pendidikan Islam  awatif@sksbu.com
13  Che Rahani Abdul Rahman Guru Penolong  rahani@sksbu.com
14  Farhana Anisah Guru Pendidikan Islam  farhana@sksbu.com
15  Faustina Roberts Francis Guru Penolong  faustina@sksbu.com
16  Fauziyah Mohamed Guru Pendidikan Islam  fauziyah@sksbu.com
17  Goh Li Tian Guru Penolong  gohlitian@sksbu.com
18  Hafizah Mohd Yusop Guru Penolong  hafizah@sksbu.com
19  Haslimah Paimin Guru Penolong  haslimah@sksbu.com
20  Hazirah Seman Guru Penolong  hazirah@sksbu.com
21  Hu Pak Lim Guru Penolong  hu@sksbu.com
22  J. Saira Banu  Guru Penolong  saira@sksbu.com
23  Khairul Nazri Bin Mohd Yatim Guru Penolong  nazri@sksbu.com
24  Lizalawati Marzuki Guru Penolong  lizalawati@sksbu.com
25  Marzila Mustapa Delme Guru Pendidikan Islam  marzila@sksbu.com
26  Mohammad Afiq Guru Penolong  afiq@sksbu.com
27  Mohamad Faiq Abd Ghani Guru Penolong  faiq@sksbu.com
28  Mohamad Fitri Mohamad Mokhtar Guru Pendidikan Islam  fitri@sksbu.com
29  Mohamad Taufiq Jamal Guru Penolong  taufiq@sksbu.com
30  Mohd Fuzaimi Azizan Guru Penolong  fuzaimi@sksbu.com
31  Mohd Hafiz Ahmad Tamizi Guru Penyelaras Bestari  hafiz@sksbu.com
32  Mohd Muizzuddin Mohd Yatim Guru Pusat Sumber   muizzuddin@sksbu.com
33  Mohd Shahril Ibrahim Guru Data  shahril@sksbu.com
34  Mohd Syahir Abd Wahab Guru Penolong  syahir@sksbu.com
35  Muhamad Hafiz Idrus Guru Penolong  hafiz_idrus@sksbu.com
36  Muhammad Naqib Ibrahim Guru Penolong  naqib@sksbu.com
37  Nadiah Has Bullah Guru Penolong  nadiah_hasbullah@sksbu.com
38  Nadiah Sharul Hayali Guru Penolong  nadiah@sksbu.com
39  Nalini Thangavelloo Guru Penolong  nalini@sksbu.com
40  Natasha Helda Mohd Yusof Guru Penolong  natasha@sksbu.com
41  Nik Nur Khalidah Nik Ahmad Saide Guru Penolong  khalidah@sksbu.com
42  Noorasiah Ab Rahman Guru Pendidikan Islam  noorasiah@sksbu.com
43  Noorhayati Aziz Guru Bimbingan  noorhayati@sksbu.com
44  Noorlizah Zainal Guru Prasekolah  noorlizah@sksbu.com
45  Noraini Mustafa Guru Pendidikan Islam  noraini@sksbu.com
46  Norsyuhada Ismail Guru Penolong  norsyuhada@sksbu.com
47  Nur Atiqah Yaakub Guru Pendidikan Islam  atiqah@sksbu.com
48  Nur Izzah Abd Tahrim Guru Penolong  izzah@sksbu.com
49  Nuratikah Abu Samah Guru Pendidikan Islam  nuratikah@sksbu.com
50  Nurul Alkariah Mat Lela Guru Penolong  nurul_alkariah@sksbu.com
51  Raihanie Ngarega Abdullah Guru Prasekolah  raihanie@sksbu.com
52  Rupazidah Mohd Zam Guru Penolong  rupazidah@sksbu.com
53  Saraswathy Palasubramaniam Guru Penolong  saras@sksbu.com
54  Sareah Arshad Guru Penolong  sareah@sksbu.com
55  Sharifah Aida Guru Penolong  aida@sksbu.com
56  Siti Firza Mohd Marji Guru Penolong  firza@sksbu.com
57  Siti Habsah Md Shuid Guru Penolong  habsah@sksbu.com
58  Siti Mariam Daud Guru Penolong  sitimariam@sksbu.com
59  Siti Noor Fatirah Binti Fadzil Guru Penolong  fatirah@sksbu.com
60  Siti Nurmaisarah Saidi Sukri Guru Penolong  maisarah@sksbu.com
61  Siva Sanggari Ramalinggam Guru Penolong  siva_sanggari@sksbu.com
62  Syamil Irawan Ismail Guru Pendidikan Islam  syamil@sksbu.com
63  Wan Mohd Kamarul Wan Daud Guru Penolong  wankamarul@sksbu.com
64  Wan Nor Amira Fatin Guru Pemulihan  amira@sksbu.com
65  Wan Safiah Wan Waud Guru Penolong  wansafiah@sksbu.com
66  Zahera Azlea Zaaba Guru Penolong  zahera@sksbu.com
67  Zanita Mat Ghani Guru Penolong  zanita@sksbu.com
68  Hamisah Bt Jamaluddin Ketua Pembantu Tadbir  hamisah@sksbu.com
69  Elly Haizuwan Johari Pembantu Tadbir  elly@sksbu.com
70  Najmiyah Nawawi Pembantu Tadbir  najmiyah@sksbu.com
71  Noor Azriah Anuar Pembantu Tadbir  azriah@sksbu.com
72  Noor Hashimah Md Nor Pembantu Tadbir  noor_hashimah@sksbu.com
73  Norhayati Sameon Pembantu Tadbir  norhayati@sksbu.com
74  Norizan Mustapa Pembantu Tadbir  norizan@sksbu.com
75  Siti Zubaidah Abd Rahim Pembantu Tadbir  sitizubaidah@sksbu.com
Di Seri Bintang, Pembelajaran Melangkaui Sempadan

Kekal Berhubung Bersama Kami

Segala komunikasi dan penyampaian maklumat SK Seri Bintang Utara adalah melalui laman web ini, surat-menyurat dan juga aplikasi Whatsapp sahaja . Pihak sekolah tidak mempunyai sebarang akaun media sosial rasmi seperti Facebook, Instagram dan Twitter. 

Statistik Kunjungan

25992
Hari IniHari Ini44
SemalamSemalam95
Minggu IniMinggu Ini44
Bulan IniBulan Ini2631