Senarai Nama Guru dan Staf
Bil Nama Jawatan Alamat E-mel
1  Noriah Bt Hj Ismail Guru Besar  gurubesar@sksbu.com
2  Noriyati Bt Pit GPK T&K  noriyati@sksbu.com
3  Mohammad Nizam Bin Shamsudin GPK HEM  nizam_s@sksbu.com
4  Mazidah binti Mohamad Zalihan GPK Kokurikulum  mazidah@sksbu.com
5  Ahmad Hambali Khalid Guru Penolong  hambali@sksbu.com
6  Ahmad Nizam Yahya Guru Disiplin  ahmadnizam@sksbu.com
7  Aimi Adhwa bt Abdull Kadir Guru Pendidikan Islam  aimi@sksbu.com
8  Ainul Huda bt Abdul Halim Guru Penolong  ainulhuda@sksbu.com
9  Aminah bt Jamaluddin Guru Penolong  aminah@sksbu.com
10  Aniza bt Mahmod Guru Cemerlang  aniza@sksbu.com
11  Anna Amat Guru Penolong  anna@sksbu.com
12  Awatif Md Isa Guru Pendidikan Islam  awatif@sksbu.com
13  Che Rahani Abdul Rahman Guru Penolong  rahani@sksbu.com
14  Farhana Anisah Guru Pendidikan Islam  farhana@sksbu.com
15  Fauziyah Mohamed Guru Pendidikan Islam  fauziyah@sksbu.com
16  Goh Li Tian Guru Penolong  gohlitian@sksbu.com
17  Hafizah Mohd Yusop Guru Penolong  hafizah@sksbu.com
18  Hazirah Seman Guru Penolong  hazirah@sksbu.com
19  Hu Pak Lim Guru Penolong  hu@sksbu.com
20  J. Saira Banu  Guru Penolong  saira@sksbu.com
21  Khairiati Bt Abu Hassan Guru Penolong  khairiati@sksbu.com
22  Khairul Nazri Bin Mohd Yatim Guru Penolong  nazri@sksbu.com
23  Lizalawati Marzuki Guru Penolong  lizalawati@sksbu.com
24  Marzila Mustapa Delme Guru Pendidikan Islam  marzila@sksbu.com
25  Mohamad Faiq Abd Ghani Guru Penolong  faiq@sksbu.com
26  Mohamad Fitri Mohamad Mokhtar Guru Pendidikan Islam  fitri@sksbu.com
27  Mohamad Taufiq Jamal Guru Penolong  taufiq@sksbu.com
28  Mohd Fuzaimi Azizan Guru Penolong  fuzaimi@sksbu.com
29  Mohd Muizzuddin Mohd Yatim Guru Pusat Sumber   muizzuddin@sksbu.com
30  Mohd Shahril Ibrahim Guru Data  shahril@sksbu.com
31  Mohd Syahir Abd Wahab Guru Penolong  syahir@sksbu.com
32  Muhamad Hafiz Idrus Guru Penolong  hafiz@sksbu.com
33  Muhammad Naqib Ibrahim Guru Penolong  naqib@sksbu.com
34  Nadiah Has Bullah Guru Penolong  nadiah_hasbullah@sksbu.com
35  Nalini Thangavelloo Guru Penolong  nalini@sksbu.com
36  Natasha Helda Mohd Yusof Guru Penolong  natasha@sksbu.com
37  Nik Nur Khalidah Nik Ahmad Saide Guru Penolong  khalidah@sksbu.com
38  Noorasiah Ab Rahman Guru Pendidikan Islam  noorasiah@sksbu.com
39  Noorhayati Aziz Guru Bimbingan  noorhayati@sksbu.com
40  Noorlizah Zainal Guru Prasekolah  noorlizah@sksbu.com
41  Noraini Mustafa Guru Pendidikan Islam  noraini@sksbu.com
42  Norasyikin Bt Yaacob Guru Penolong  syikin@sksbu.com
43  Norsyuhada Ismail Guru Penolong  norsyuhada@sksbu.com
44  Nur Ain Nawwar Mohd Amin Guru Penolong  nawwar@sksbu.com
45  Nur Aishah Ab Jalel Guru Prasekolah   nur aishah@sksbu.com
46  Nur Atiqah Yaakub Guru Pendidikan Islam  atiqah@sksbu.com
47  Nur Azyan binti Aman Guru Penolong  nurazyan@sksbu.com
48  Nur Izzah Abd Tahrim Guru Penolong  izzah@sksbu.com
49  Nuratikah Abu Samah Guru Pendidikan Islam  nuratikah@sksbu.com
50  Nurul Alkariah Mat Lela Guru Penolong  nurul_alkariah@sksbu.com
51  Rupazidah Mohd Zam Guru Penolong  rupazidah@sksbu.com
52  Saraswathy Palasubramaniam Guru Penolong  saras@sksbu.com
53  Sareah Arshad Guru Penolong  sareah@sksbu.com
54  Sharifah Aida Norma  Guru Penolong  aida@sksbu.com
55  Siti Firza Mohd Marji Guru Pendidikan Islam  firza@sksbu.com
56  Siti Habsah Md Shuid Guru Penolong  habsah@sksbu.com
57  Siti Mariam Daud Guru Penolong  sitimariam@sksbu.com
58  Siti Noor Fatirah Binti Fadzil Guru Penolong  fatirah@sksbu.com
59  Siti Nursyahiirah Bt Hasan Guru Penolong  syahiirah@sksbu.com
60  Sitti Nurbaya Samsudin Guru Penolong  sittinurbaya@sksbu.com
61  Siva Sanggari Ramalinggam Guru Penolong  siva@sksbu.com
62  Syamil Irawan Ismail Guru Pendidikan Islam  syamil@sksbu.com
63  Wan Mohd Kamarul Wan Daud Guru Penolong  wankamarul@sksbu.com
64  Wan Nor Amira Fateen  Guru Pemulihan  amira@sksbu.com
65  Wan Safiah Wan Waud Guru Penolong  wansafiah@sksbu.com
66  Zahera Azlea Zaaba Guru Penolong  zahera@sksbu.com
67  Zanita Mat Ghani  Guru Penolong  zanita@sksbu.com
 STAF  
1 Ketua Pembantu Tadbir  
2  Mohd Nor Azly Pen Peg Tek. Maklumat  itc@sksbu.com
3  Noor Hashimah Md Nor Pembantu Tadbir  noor_hashimah@sksbu.com
4  Siti Aishah Ilyani Bt Ibrahim Pembantu Prasekolah  siti_aishah@sksbu.com
5  Siti Zubaidah Abd Rahim Pembantu Prasekolah  sitizubaidah@sksbu.com
6  Norhayati Sameon Pembantu Tadbir  norhayati@sksbu.com
7  Nik Shaharbee Bin Nik Yusoff Pembantu Tadbir  nik@sksbu.com
8  Norfazuraizah Bt Iskhak Pembantu Tadbir  zura@sksbu.com
9  Nurul Afza Bt Md Salleh Pembantu Tadbir  nurul@sksbu.com
10  Mazlan Pembantu Tadbir
Di Seri Bintang, Pembelajaran Melangkaui Sempadan

Kekal Berhubung Bersama Kami

Segala komunikasi dan penyampaian maklumat SK Seri Bintang Utara adalah melalui laman web ini, surat-menyurat dan juga aplikasi Whatsapp sahaja . Pihak sekolah tidak mempunyai sebarang akaun media sosial rasmi seperti Facebook, Instagram dan Twitter. 

Statistik Kunjungan

292306
Hari IniHari Ini306
SemalamSemalam429
Minggu IniMinggu Ini591
Bulan IniBulan Ini11451